50 style

It's #bettertogether! Jeśli cenisz sobie aktywny czas spędzony w gronie znajomych, mamy dla Ciebie super wieści! U nas znajdziesz najlepszej jakości produkty, które jeszcze bardziej uprzyjemnią Ci codzienne aktywności. Nie musisz być #pro, wystarczy, że będziesz #active! Bądźmy w tym razem! Na spacerze, na ognisku, na wypadzie do miasta ze znajomymi - potrzebujesz ubrań, butów i dodatków, które za Tobą nadążą. Tak się składa, że to nasza specjalność!
Multibrand 50 style odpowiada na potrzeby każdego, kto chce znaleźć wygodne ubrania na co dzień lub zestawy treningowe do wszelkiego rodzaju ćwiczeń, także outdoorowych. W ponad 150 sklepach stacjonarnych w całej Polsce oraz na 50style.pl znajdziesz różnorodne propozycje takich brandów jak Nike, adidas, Umbro, Fila, Champion, Puma, Reebok, Vans czy Converse.
Wygoda, komfort noszenia, niezobowiązujący, sportowy look – to odnajdziesz w produktach 50 style. Chcemy, by towarzyszyły Ci one w czerpaniu przyjemności z chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Wiemy, jaką radość sprawia uprawianie sportu i przebywanie wśród bliskich. Wiemy też, jak Cię ubrać, byś czuł się wygodnie, nieskrępowanie. Wrzuć na luz i pozwól sobie na relaks!
Sportowy i lifestylowy look w najlepszej cenie skompletujesz w sklepach stacjonarnych 50 style i na 50style.pl.

Sprawdź, w którym miejscu jest wybrany przez Ciebie sklep?